Holding B:GROUP sdružuje tyto společnosti:

Logo B:TECHB:TECH, a.s.
www.btech.cz


B:TECH je dodavatelem řešení na klíč v oblasti průmyslové automatizace a robotizace. Pro zákazníky z EU realizuje projekty po celém světě, především v oboru energetiky, potravinářském, chemickém a automobilovém průmyslu, čistění vody, manipulace a logistiky.

 

Logo MerconMERCON, s.r.o.
www.mercon.cz


MERCON je dodavatelem na klíč v oblasti průmyslové automatizace, měření a regulace a silnoproudých elektroinstalací. Působí převážně v oborech chemického průmyslu, vodního hospodářství, průmyslové keramiky, energetiky a stavebnictví. Na trhu je již 30 let.

 

Logo B:GREENB:GREEN ENERGY, s.r.o.


B:GREEN ENERGY je výrobcem elektřiny. Zdrojem je fotovoltaická elektrárna o výkonu 913 kW uvedená do provozu v říjnu 2010.

 

Logo B:PARKB:PARK PRO, s.r.o.
www.bpark.pro

 
B:PARK je realitní developerská společnost, která se zaměřuje na development průmyslových nemovitostí a provozování vlastních průmyslových areálů.

 

Logo B:INVESTMENTB:INVESTMENT, s.r.o.

 
B:INVESTMENT je investiční společnost, která spravuje volné finanční prostředky skupiny B:GROUP.

 

B:consultingB:CONSULTING, s.r.o.

 
B:CONSULTING je poskytovatelem manažerských, finančních, IT a úklidových služeb pro společnosti ve skupině B:GROUP.

Společnost B:CONSULTING. s.r.o. realizovala v roce 2023 projekt "Digitalizace účetních procesů", který byl podpořen v rámci dotační výzvy "Czech Rise Up 3.0 – Poradenství pro digitální transformaci podniků" z finančních prostředků EU. V souladu s cíli projektu byla úspěšně provedena analýza účetních procesů a navrženy opatření na jejich digitalizaci a automatizaci.

Financováno Evropskou unií