Do skupiny B:GROUP spadají tyto společnosti:

Logo B:TECHB:TECH, a.s.
www.btech.cz

 
B:TECH je dodavatelem řešení na klíč v oblasti průmyslové automatizace a průmyslové informatiky. Pro zákazníky z EU realizuje projekty po celém světě, především v oboru energetiky, potravinářském a automobilovém průmyslu, čistění vody, manipulace a logistiky. Antonín Urban vlastní ve společnosti B:TECH 85 % akcií.

 

Logo B:POWERB:POWER, a.s.
www.bpower.cz


B:POWER je dodavatelem moderních malých elektráren používající nejnovější technologie o výkonu do 1 MW. Vstupní surovinou je odpadní teplo nebo biomasa. B:POWER realizuje projekty po celé Evropě. B:GROUP vlastní ve společnosti B:POWER 25 % akcií.

 

Logo B:GREENB:GREEN ENERGY, s.r.o.


B:GREEN ENERGY je výrobcem elektřiny. Zdrojem je fotovoltaická elektrárna o výkonu 913 kW uvedená do provozu v říjnu 2010.

 

Logo B:REALB:REAL ESTATE, s.r.o.
www.brealestate.cz 

 
B:REAL ESTATE je realitní developerská společnost, která se zaměřuje na development projektů průmyslových nemovitostí o velikosti 50 – 200 mil. Kč.

 

Logo B:PARKB:PARK U BOROVÉ, s.r.o.
www.bpark.pro

 
Společnost B:PARK U BOROVÉ vlastní a pronajímá kancelářské a výrobní prostory    v průmyslové zóně U Borové v Havlíčkově Brodě o celkové ploše  10 340 m².

 

Logo B:PARKB:PARK STROJÍRENSKÁ, s.r.o.
www.bpark.pro

Společnost B:PARK STROJÍRENSKÁ vlastní a pronajímá kancelářské a výrobní prostory v průmyslové zóně Strojírenská v Havlíčkově Brodě o celkové ploše            20 950 m2.

 

Logo B:PARKB:PARK KYJOVSKÁ, s.r.o.


Společnost B:PARK KYJOVSKÁ vlastní pozemky o velikosti necelých 3 hektarů určené pro výstavbu průmyslové zóny v lokalitě Kyjovská v Havlíčkově Brodě.

 

Logo B:PARKB:PARK 4, s.r.o. 


Společnost B:PARK 4 vlastní průmyslový areál o velikosti 1 hektaru v lokalitě u Sv. Jána v Havlíčkově Brodě.

 

Logo Nad SkalkouNad Skalkou, s.r.o.
www.nadskalkou.cz

 
Rezidenční čtvrť Nad Skalkou. V klidné zóně na okraji Havlíčkova Brodu ve směru na Jihlavu připravila společnost B:REAL ESTATE osm parcel o nadstandardní rozloze      1 400 – 2 000 m2. Na pozemcích je možná okamžitá výstavba rodinných domů.

 

Logo B:CONSULTINGB:CONSULTING, s.r.o.

 
B:CONSULTING je poskytovatelem manažerských, finančních, IT a úklidových služeb pro společnosti ve skupině B:GROUP.