Skupina B:GROUP

Skupina B:GROUP

V současnosti vlastní holding B:GROUP tyto společnosti:

be-logo

B:TECH, a.s.
www.btech.cz

B:TECH je dodavatelem řešení na klíč v oblasti průmyslové automatizace a průmyslové informatiky. Pro zákazníky z EU realizuje projekty po celém světě, především v oboru energetiky, potravinářském a automobilovém průmyslu, čistění vody, manipulace a logistiky. B:GROUP vlastní ve společnosti B:TECH 85 % akcií.

Logo B-POWER300

B:POWER, a.s.
www.bpower.cz

B:POWER je dodavatelem moderních malých elektráren používající nejnovější technologie o výkonu do 1 MW. Vstupní surovinou je odpadní teplo nebo biomasa. B:POWER realizuje projekty po celé Evropě. B:GROUP vlastní ve společnosti B:POWER 25 % akcií.

B_GREEN_logo_RGB B:GREEN ENERGY, s.r.o.

B:GREEN ENERGY je výrobcem elektřiny. Zdrojem je fotovoltaická elektrárna o výkonu 913 kW uvedená do provozu v říjnu 2010.

B_PARK_web_2

B:PARK U BOROVÉ
www.brealestate.cz

B:PARK U BOROVÉ je realitní společností, která vlastní a pronajímá kancelářské a výrobní prostory v průmyslové zóně U Borové v Havlíčkově Brodě o celkové ploše 10 340 m².

 Logo-Nad-Skalkou-2 Nad Skalkou, s.r.o.
www.nadskalkou.cz

Unikátní rezidenční projektu Nad Skalkou. V klidné zóně na okraji Havlíčkova Brodu developuje společnost B:REAL ESTATE zajímavé území s 8 parcelami a parkem určených pro výstavbu rodinných domů.

 B_PARK_web_2 B:PARK KYJOVSKÁ, s.r.o.

B:PARK KYJOVSKÁ je realitní společnost, která developuje průmyslový areál o velikosti necelých 3 hektarů v lokalitě Kyjovská v Havlíčkově Brodě.